
Penaut oil for cooking and salads
- Product description
- Shipping conditions
The oil every salad and a full food fits you well. At the same time excellent skin nourishing oils, which can be found in a variety of skin care product mix.
Delivery by mail, collect on delivery (COD) (according to the actual postal tariff) Tariff Weight limit: maximum 30 kg/ package.
When you purchase for 100.000,- Ft or more, we deliver in Budapest free of charge.
| Prices | Glass | PET |
| 1 dl | ||
| 2 dl | ||
| 5 dl | 5.42 € | |
| 1 l |
- Nutritional Table
- Customer reviews
| Contains the following in 100g | |
| Energy | 3700 Kj (900 kcal) |
| Fat | 100 g |
| Saturated fatty acids | 18 g |
| Monounsaturated | 63 g |
| Polyunsaturated | 19 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| of which sugar | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 mg |
Send your review!
Please log in to write review.